Używki a potencja

uzywkiZastanawiasz się nad tym, czy używki mają negatywny wpływ na potencję? Czy istnieje jakiś związek pomiędzy piciem alkoholu, a zaburzeniami erekcji?  Pomimo tego, że większość z nich sprzyja wystąpieniu sytuacji erotycznej, to jednak mogą przyczynić się do problemów z męskością.

Osoby nadmiernie spożywające alkohol – mają problem z potencją – Prawda!

Nadużywanie alkoholu w negatywny sposób odbija się na zdrowiu i może kompletprzyczynić się do problemów z potencją. Prowadzi do powstawania nieodwracalnych uszkodzeń układu nerwowego. Przepływ impulsów seksualnych zostaje zaburzony. W efekcie aż 55% osób nadmiernie spożywających alkohol skarży się na problemy z erekcją.

Lampka wina pomoże rozładować atmosferę – Prawda, ale nie do końca…

Niewielka ilość alkoholu wprawia w dobry nastrój, zwiększa pewność siebie i pozytywnie wpływa na libido. Dzięki niemu jesteśmy w stanie przełamać niektóre bariery – nieśmiałość i wstyd. Jedyne o czym musisz pamiętać, to o zachowaniu umiaru!

smutek1Papierosy negatywnie wpływają na potencję! Prawda

Nikotyna oraz pozostałe substancje smoliste przyczyniają się do zwężania tętnic i żył. Powodują miażdżycę i nadciśnienie. Obniżają poziom testosteronu, hormonu odpowiedzialnego za sprawność seksualną mężczyzny! Efektem tego jest brak wzwodu bądź problemy z jego utrzymaniem.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *