Seks – 7 afrodyzjaków dla dwojga

Kolacja zamiast gry wstępnej? To może być skuteczne! Zanim rozpoczniesz igraszki ze swoją partnerką, zajrzyj do kuchni! Niektóre produkty, ukryte w kuchennych szafkach są doskonałymi afrodyzjakami. Nie może ich zabraknąć w Twoim menu! Co najlepsze większość z nich jest bardzo prosta w przygotowaniu i nawet największy kulinarny laik będzie potrafił je przyrządzić.

owockiOwoce

Czy słyszałeś o owocach na potencję? Jeśli nie, to koniecznie przeczytaj ten artykuł. Wprowadzając je do codziennego menu, nie tylko poprawisz sprawność seksualną, ale również wzmocnisz kondycję całego organizmu.
Banany – zwiększają płodność oraz poprawiają nastrój.
Granat – podnoszą libido
Morele – pobudzają zmysły
Winogronazwiększają erekcję
Daktyle – bogactwo witamin, minerałów i aminokwasów. Wzmacniają i wydłużają erekcję

Kawa

Wspomaga ukrwienie! A jak wiadomo dobrze ukrwione narządy pracują kiawkalepiej – dotyczy to również penisa. Wystarczająca ilość krwi odprowadzana do krwi, umożliwia osiągnięcie długiej i satysfakcjonującej erekcji. Według najnowszych badań, osoby pijące kawę są bardziej aktywni seksualnie, niż Ci pijący regularnie tylko herbatę.

przyoPrzyprawy

Doprawiaj potrawy takimi przyprawami, jak: cynamon, curry, chilli, kolendra, lubczyk, suszona cebula i czosnek. Nie tylko wzmocnią smak przyrządzonych przez Ciebie dań, ale również zadbają o dobre ukrwienie narządów płciowych.

Makaron

Bez względu na to czy lubisz rurki czy spaghetterii – makaron jest Twoimruryseksualnym sprzymierzeńcem. Dzięki wysokiej zwartości serotoniny, wprowadzi Cię w dobry nastrój i zwiększy ochotę na seks.

 

 

czokosCzekolada
Zawiera trzy magiczne składniki kofeinę, teobrominę i fenyloetyloamin. Kofeina wyostrzy zmysły. Teobromina zadba o odpowiedni nastrój. Enyloetyloamina dostarczy emocji,porównywalnych do stanu zakochania.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *