Ćwiczenia na potencję

sciskRegularna aktywność fizyczna wzmacnia odporność, poprawia kondycję organizmu oraz wywołuje dobry nastrój. Czy coś jeszcze? Tak! Sprawność fizyczna ma bardzo silny wpływ na sprawność seksualną! Jeżeli chcesz czerpać większą satysfakcję z seksu, po prostu musisz zacząć trenować. Zaraz dowiesz się, jakie ćwiczenia poprawią twoją łóżkową kondycję.

Strefa wolnych ciężarów

Każdy kto chce poprawić jakość seksu musi zacząć ćwiczyć siłowo.
Tego typu aktywność stymuluje wzrost testosteronu -hormonu
odpowiedzialnego za popęd seksualny u mężczyzn. Po pierwsze,
dobierz ciężary adekwatne do Twojej masy ciała. W trakcie ćwiczeń
musisz się zmęczyć, ale nie zamęczyć na śmierć! Poziom testosteronu wzrasta przy krótkich i intensywnych aktywnościach. Także postaraj
się zachować umiar! Rób pompki, brzuszki i przysiady z obciążeniem. Takie ćwiczenia wzmocnią barki, plecy i brzuch i sprawią, że będziesz mógł kochaj się jeszcze dłużej niż dotychczas!

Ćwiczenia mięśni Kegla
Bardzo dużo mówi się o ćwiczeniu mięśni Kegla u kobiet, a u mężczyzn prawie wcale. Zupełnie o nich zapomniano… Jest to bardzo duży błąd! Bo właśnie ten mięsień odpowiada za kontrolowanie wytrysku! A jak wiadomo ta dolegliwość lapydotyczy coraz większej liczby panów. Mięśnie PC pozwalają kontrolować długość i twardość penisa, a także czas trwania stosunku. Dobrze wyćwiczone dają gwarancję satysfakcjonującego seksu. Jednym z najprostszych sposobów treningu mięśnie Kegla jest zatrzymanie strumienia moczu oraz zaciskanie odbytu.

Joga
Pozwoli Ci na nowo odkryć świat seksu, a konkretnie pozycji seksualnych. Przystosuje ciało do bardziej wymagających układów. Poprawia gibkość, ekstatyczność ciała i dodaje energii. W szczególności poleca się wykonywanie asanów, które wzmacniają mięśnie dna miednicy i zwiększają doznania seksualne.

Aeroby
Najnowsze badania naukowe donoszą, że ćwiczenia aerobowe zmniejszą biegaaczryzyko wystąpienia zaburzeń erekcji aż o 30%. Szybki spacer, jazda na rowerze, bieganie, pływanie nie tylko uchronią Cię przed tym wstydliwym problemem, ale również wzmocnią kondycję Twojego serca! A jak wiadomo serce pompuje krew, która odpowiada za twardość i grubość penisa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *